Haber

QNB First Doctors 40. Doctors Tenis Turnuvası Sona Erdi

QNB First ana sponsorluğunda ve TED Spor Kulübü rezidansında çok sayıda sporcunun katılımıyla 10-17 Haziran 2023 tarihleri ​​arasında düzenlenen QNB First Doctors 40. Doctors Tenis Turnuvası, yapılan final maçlarının ardından sona erdi. 17 Haziran Cumartesi günü oynanacak. Turnuvaya katılan yarışmacılar final karşılaşmasının ardından düzenlenen törenle ödüllendirildi.

 

QNB First’ün tenise katkısını her yıl olduğu gibi bu yıl da sürdürerek ana sponsoru olduğu QNB First Doctors 40. Doktorlar Tenis Turnuvası, 17 Haziran Cumartesi günü tamamlandı.

Sporcu katılımının yüksek olduğu turnuva; outdoor bayan, outdoor single, 40+ erkek, 50+ erkek, 60+ erkek, 70+ erkek, 50 yaş altı erkek çift, 50+ çift erkek, çift kadın, karışık çift, diş hekimi kadın ve erkek kategorilerinden oluştu.

QNB First’ün 9 yıldır isim sponsoru olduğu turnuva 13 kategoride düzenlendi. Turnuvada dereceye giren sporculara ödülleri; TED Kulüp Lideri Prof. Dr. Mehmet Tınaz, QNB Finansbank Yüksek Gelir Segmentleri Pazarlama Müdürü Gültekin Nailcıoğlu ve QNB Finansbank Kurumsal İlişkiler Müdür Yardımcısı Didem Taner.

QNB First ana sponsorluğunda ve TED Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde 40’ıncı kez düzenlenen QNB First Doctors 40. Doktorlar Tenis Turnuvası, bu yıl da unutulmaz karşılaşmalara sahne oldu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ayranciajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu