Haber

İller Bankası 400 Personel Alımı Yapacağını Açıkladı: İller Bankasına İş Başvurusu Nasıl Yapılır, Şartlar Nelerdir?

İller Bankası, merkez ve yurt içi hizmet birimlerinde teolojik inceleme sonucuna göre sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere 400 işçi alınacağını açıkladı. Resmi Gazete’de yayımlanan duyuruya göre, başta Genel Müdürlük olmak üzere bir dizi ile ihale yapılacak. Ekipler mühendis, mimar, şehir plancısı, peyzaj mimarı, tekniker, idari personel ve ofis çalışanı olarak açıklandı. İşte İller Bankası tarafından sözleşmeli personel alımına ilişkin merak edilenler…

İller Bankası; mühendis, mimar, şehir plancısı, peyzaj mimarı, tekniker, idari personel ve ofis çalışanlarından oluşan ekiplere 400 işçi alacağını duyurdu.

Genel müdürlük ve ev hizmetleri birimlerinde görevlendirilen işçi 6 yıl süreyle hiçbir şekilde başka birime atanma talebinde bulunamayacaktır. Teknisyen olarak istihdam edilecek işçi proje süresi içinde şantiyelerde görevlendirilebilecektir.

İller Bankası İşe Alım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sınava girmek isteyen adayların 19 Aralık 2022 – 03 Ocak 2023 tarihleri ​​arasında Banka’nın internet sitesinden (www.ilbank.gov.tr) İş Talep Formu’nu doldurup, JPEG formatında 4,5×6 vesikalık fotoğraf ekleyerek elektronik ortamda göndermeleri gerekmektedir. Sınav ANKARA’da yapılacak olup, sınavın açık adresi ve tarihi daha sonra Banka internet sitesinde duyurulacaktır.

İller Bankası Sınavına Başvururken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Yüksek öğrenim diploması veya mezuniyet belgesi

  • Öğrenimini yurt dışında tamamlayanlar için diploma denkliği

  • Bu duyuruda yer alan bölümlere yetkili makamlarca denkliği kabul edilen alanlardan mezun olanların, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından kabul edildiğini gösteren belgenin,

  • Yabancı Dil Belirleme Sınavı’na eşdeğer kabul edilen ve uluslararası geçerliliği olan bir belgeye sahip olanlar, buna ait belgenin JPEG formatında fotoğrafını yüklemelidir.

  • 03/01/2023 Salı (23:59) tarihinden sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

  • Adayların başvuruları Banka tarafından incelendikten sonra onaylanacak veya reddedilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu