Haber

DGS SINAV SONUÇ SORGULAMA EKRANI! ÖSYM sonuçları açıkladı mı? DGS sonuçları bugün açıklandı!

Dikey Geçiş Sınavı sonuçlarını binlerce öğrenci merakla bekliyor. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından düzenlenen Dikey Geçiş Sınavı, 16 Temmuz Pazar günü gerçekleştirildi. Toplam 464 bin 281 adayın katılımıyla gerçekleştirilen sınavın sonucu merak konusu oldu. meraktan DGS sonuçları adaylar tarafından araştırılmaktadır. Dikey Geçiş Sınavı sonuçları büyük bir heyecanla bekleniyor. Arama motorlarında 2023 DGS sonuçları ile ilgili işlemler en çok aranan bahislerin ortasında yerini alıyor. Pekala, DGS sonuçları açıklandı mı? İşte DGS İMTİHAN SONUÇ SORGULAMA EKRANI!

DGS İMTİHAN SONUÇ SORGULAMA EKRANI!

Dikey Geçiş Sınavı sonuçları 11 Ağustos Cuma günü açıklanacaktır. DGS sonuçları ÖSYM resmi sitesinde açıklanacaktır. DGS sonuçlarını öğrenmek isteyen adaylar, ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr ​​TC kimlik numaraları ve aday şifrelerini girerek sonuçları öğrenebilecek.

ÖSYM SONUÇLARI AÇIKLIYOR MU?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan Dikey Geçiş Sınavı sonuçları henüz açıklanmadı. DGS sonuçlarının bugün saat 10:00 itibariyle açıklanacağı iddia ediliyor.

2023 DGS TERCİHLERİ NE ZAMAN?

DGS sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından adaylar tercih işlemlerini gerçekleştirecek. DGS tercih tarihi ile ilgili henüz resmi bir açıklama yok.

habergurun.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu