Haber

Dayak yiyen müzisyen taburcu edildi

ANKARA’da bir eğlence mekanına düzenlenen saldırı sonucu ağır yaralanan Piiz müzik grubu üyesi Mehmet Dudarık (38), tedavi gördüğü Eskişehir’deki hastaneden taburcu edildi.

Rock müzik grubu Piiz, 14 Aralık’ta Ankara’nın Çankaya ilçesindeki eğlence mekanında bir konser verdi. Konserin ardından saldırıya uğrayan grubun davulcusu Mehmet Dudarık, Ankara İbn-i Sina Hastanesi’ne kaldırıldı. Dudarık buradan Eskişehir Şehir Hastanesine sevk edildi. Hastanede tedavisi tamamlanan Dudarık bugün taburcu olurken, sürecin evde devam edeceği belirtildi.

Piiz grubu da taburcu olduğu haberi sosyal medya hesabından paylaşarak, “Dün çekilen MR sonuçlarının ardından Mehmet’in tedavisine evde devam edilmesine ve taburcu edilmesine karar verildi.

Mehmet Dudarık’ın fotoğrafının paylaşıldığı açıklamada, destek verenlere teşekkür edilirken yargı sürecinin yakından takip edileceği belirtildi. Açıklamada, “Davulcumuz Mehmet Dudarık bugün taburcu oluyor. Biliyorsunuz 14 Aralık’ta konserden çıkarken vandal tarafından dövülerek öldürüldü. Mehmet bugün tedavisine evinde devam etmek üzere taburcu ediliyor. Önce saldırının hemen ardından yoğun bakım tedavisi gördüğü Ankara İbn-i Sina başta olmak üzere hastanenin ve nakledildiği Eskişehir Şehir Hastanesi’nin doktor ve sağlık çalışanlarına teşekkür ederiz. Bu süreçte bizleri arayıp soran, desteklerini her daim gönülden hissettiren sevgili dostlar ve sevenler, caydırıcı bir kararla tecelli edecek ve toplumun vicdanına bir nebze olsun su serpilecektir. konserlerde ve daha neşeli günlerde.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu